Publikacja Fakty Oświęcim

„Polacy pokochali kredyty frankowe po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku. Jednak już cztery lata później, podczas kryzysu gospodarczego pojawiły się ostrzeżenia, że zadłużenie w szwajcarskiej walucie może rosnąć ze względu na różnice kursu. Nikt nie chciał tego słuchać. Między rokiem 2008 a początkiem 2015 kurs franka wzrósł ponad dwukrotnie. Dla wielu rodzin rosnący kurs franka nadal jest problemem.”

„Po wejściu Polski do UE ceny mieszkań zaczęły rosnąć. Dobra sytuacja gospodarcza i związany z nią ogólny optymizm sprawiły, że ludzie coraz śmielej myśleli o zakupie własnego M. „W latach 2006-2008 nastąpił prawdziwy boom na rynku frankowych kredytów hipotecznych” – ocenia mecenas Anna Lengiewicz, założycielka kancelarii LWB, współpracującej z replan.pl w sprawach frankowiczów.

„RePlan to program finansowania spraw sądowych. Konsument nie musi wykładać żadnych środków ani na starcie postępowania sądowego, ani w jego toku i płaci wynagrodzenie RePlan dopiero po wygranej sprawie.”

Cały artykuł można przeczytać tutaj

Inne artykuły

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00