Frankowiczu,
rzuć papierami!

Odzyskaj swoje pieniądze bez opłat i kosztów początkowych.

Zgłoś roszczenie

Frankowiczu, nie czekaj,
działaj w swojej sprawie!

Odfrankowienie lub unieważnienie kredytu jest realne. RePlan niesie pomoc frankowiczom, którzy nie mają środków na koszty postępowania. Zapłacisz nam dopiero po wygranej sprawie.
Odzyskaj swoje pieniądze bez opłat i kosztów początkowych.

Frankowicze nie powinni czekać, aż kurs CHF wyniesie 6 zł. Już teraz poddaj umowę bezpłatnej analizie.

Masz kredyt we frankach
i nie dysponujesz środkami na koszty postępowania?

RePlan jest programem, w którym otrzymujesz kompleksową pomoc w odzyskaniu Twoich pieniędzy z kredytu frankowego. Nie ponosisz kosztów i opłat początkowych postępowania w Twojej sprawie. Płacisz nam dopiero wtedy, gdy zostanie ona pozytywnie zakończona. Masz realną szansę odzyskać swoje pieniądze bez inwestowania dodatkowych środków z domowego budżetu.

Wypełnij formularz i poddaj swoją sprawę bezpłatnej ocenie.

Złóż wniosek o bezpłatną analizę sprawy:

Wypełnij formularz

Co możesz zyskać?

 • Unieważnienie
  umowy

  Oznacza, że umowa kredytowa jest po prostu nieważna,
  a każda strona umowy musi zwrócić dokładnie to, co otrzymała od drugiej strony.

 • Odfrankowienie

  Przekształcenie kredytu z frankowego na złotówkowy, ale z „frankowym” oprocentowaniem. Twoja umowa pozostaje w tym przypadku ważna, a oprocentowanie jest liczone wg tzw. stawki LIBOR (ang. London Interbank Offered Rate) powiększonej o marżę Twojego banku. W tej sytuacji zmiany kursu franka od momentu zawarcia umowy nie mają już dla Ciebie znaczenia.

Przedstawimy Ci szczegółowe wyliczenia po bezpłatnej ocenie sprawy.

Z nami możesz odzyskać swoje pieniądze, bez konieczności ponoszenia kosztów i opłat początkowych podczas trwania Twojej sprawy. Wystarczy, że w dogodnym dla Ciebie czasie zgłosisz swoją sprawę do programu RePlan i poddasz ocenie, a my sprawdzimy czy możemy Ci pomóc.

Po przyjęciu Twojego wniosku, w ciagu zaledwie kilku dni otrzymasz informację zwrotną i w przypadku kwalifikacji do programu przedstawimy Ci szczegółowe wyliczenia.

Zacznij działać w swojej sprawie,
wypełnij formularz.

Wypełnij formularz

Zespół ekspertów

Kancelarię SOBOTA JACHIRA tworzy doświadczony, dynamicznie rozwijający się zespół adwokacko-radcowski, w tym adwokaci, radcowie prawni, aplikanci oraz asystenci prawni, odbywający praktyki we współpracy z WPAiE Uniwersytetu Wrocławskiego.

W RePlan

Możesz odzyskać swoje pieniądze z kredytu frankowego,
bez środków własnych na start postępowania.

RePlan to dla Ciebie:

 • Zero opłat przed i w trakcie procesuZapłacisz nam dopiero po wygranej sprawie.
 • Przejrzyste zasady współpracyWszystkie informacje dotyczące Twojej sprawy otrzymasz po bezpłatnej analizie. Wysokość wynagrodzenia RePlan za wygraną sprawę jest wyliczana przed rozpoczęciem postępowania
 • Doświadczenie i skutecznośćWyłącznym partnerem prawnym programu jest renomowana kancelaria prawna SOBOTA JACHIRA, która wygrała sprawy dla tysięcy konsumentów.
 • Oszczędność czasu i nerwówTwój udział w postępowaniu ograniczony jest do minimum, zgłoszenia dokonujesz online, a status sprawy możesz śledzić bezpośrednio w serwisie replan.pl bez konieczności kontaktu osobistego z kancelarią.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Wkrótce otrzymają Państwo e-mail
z dalszymi informacjami.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00