Media o nas

 • 98 procent Polaków wygrywa sprawy frankowe w sądach!

 • Wywiad z Jędrzejem Jachirą w RADIO WROCŁAW

  Zobacz wideo

 • Publikacja WYBORCZA

  „To nie jest loteria” – dodaje dr Jędrzej Jachira, mecenas Kancelarii Prawnej Sobota Jachira.

  „Pod warunkiem ścisłej kontroli pełnomocnika, i poniekąd klienta, który też w tej sprawie bierze udział, czujemy się bardzo komfortowo, aby przeprowadzić tę sprawę do końca” – stwierdził.

  Jachira: „Ryzyko pomyłek w przypadku doświadczonych kancelarii, które posiadają kilka tysięcy wyroków, jest bardzo ograniczone, ponieważ my wiemy dokładnie, w którym momencie i na jakim etapie bank próbuje czynić jakieś schody.”

  Cała publikacja znajduje się tutaj.

 • Publikacja WPROST BIZNES

  Bankom nie należy się jakiekolwiek wynagrodzenie za korzystanie z kapitału w przypadku unieważnienia umowy kredytu, byłoby to jawnie sprzeczne z prawem europejskim. Skoro bowiem zawarta umowa kredytu jest nieważna i była oparta o postanowienia niedozwolone, to nieuczciwy przedsiębiorca, czyli bank powinien ponieść odpowiednią dolegliwość w postaci utracenia prawa do uzyskania z tytułu takiej umowy wynagrodzenia. Teraz i w przyszłości.

  Cała publikacja znajduje się tutaj

 • Publikacja POLITYKA

  Dotychczas banki wskazywały, że nie ma czegoś takiego jak „kredyt za darmo”. Skoro dochodzi do unieważnienia umowy kredytu, to klient w osobnym postępowaniu musiał bronić się przed daleko idącym pozwem banku, właściwie pozbawiającym zupełnie sensu w przypadku jego uwzględnienia prowadzenie pierwszej sprawy. I chociaż takie działanie od początku uznawane było przez specjalistów za pozbawione podstaw prawnych i jawnie sprzeczne z prawem krajowym i europejskim, to jego efektem było wstrzymanie się przez frankowiczów z dalszą decyzją wytoczenia przeciwko bankowi pozwu. Nawet pomimo pierwszego w Polsce wyroku oddalającego powództwo banku o takie roszczenie, uzyskanego przez mec. Adama Sobotę z Kancelarii Prawnej Sobota Jachira.

  Cała publikacja znajduje się tutaj tutaj

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00