Kredyt frankowy

Replan płaci wszystkie koszty procesu frankowiczów

Replan proponuje unikalną formę finansowania sporów w sądzie. Klient nie płaci nic, aż domomentu wygrania sprawy. Przegranie sprawy jest bardzo mało prawdopodobne. Jednak nawet gdy przegra – jego koszty sądowe oraz koszty zasądzone na rzecz banku przez sąd zapłaci RePlan!

Taka forma finansowania może pomóc szczególnie tym, których nie stać obecnie na złożenie pozwu.

Replan finansuje pozwy Frankowiczów. Oznacza to mniej więcej tyle, że jeżeli osoba posiadająca kredyt we frankach szwajcarskich chce pozwać bank, może to teraz zrobić nie ponosząc żadnych kosztów, ani na starcie, ani w toku postępowania.

Nie płaci, aż do wygrania sprawy w sądzie. Sprawę prowadzą doświadczeni prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA, a Replan finansuje postępowanie.Rozliczenie następuje po uzyskaniu orzeczenia sądu w sprawie.

W ofercie GOLD Replan sfinansuje twój pozew

Oferta GOLD jest skonstruowana z myślą o klientach, którzy chcieliby pozwać bank, lecz ze względu na wysokie koszty opłat sądowych, nie mogą sobie na to obecnie pozwolić.

Nie ma tu żadnego przysłowiowego “haczyka”. RePlan płaci koszty związane z postępowaniem. Jedyny koszt do poniesienia przez klienta jest to koszt wydania zaświadczenia z banku odnośnie wypłaconego kredytu i spłaconych rat. Wynosi on w zależności od banku ok. 200 – 400 PLN.

Szczegółowej analizy możemy dokonać na podstawie przesłanej umowy, którą klient zawarł z bankiem. Każdy otrzyma od nasdokładne informacje odnośnie spodziewanych kwot, które mogą zostać zasądzone przez bank na rzecz frankowicza.

Oczywiście, wszystkie zgłoszone do Replan umowy są w pierwszej kolejności analizowane pod kątem ryzyka. Prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA dokonują szczegółowej analizy każdej nadesłanej umowy oraz wyliczają kwotę korzyści dla klienta.

“Szukamy przede wszystkim klauzuli abuzywnych, czyli tych niedozwolonych, dzięki którym klient ma ogromną szansę na wygranie sprawy w sądzie” – mówi mecenas Jędrzej Jachira, współzałożyciel kancelarii SOBOTA JACHIRA.

W razie przegranej koszty banku płaci RePlan

Na tej podstawie oceniane jest prawdopodobieństwo uzyskania korzystnego wyroku sądu i dokonuje się kwalifikacja do programu GOLD Replanu.

Ze względu na ponoszenie opłat sądowych również w razie przegrania sprawy, RePlan stara się podjąc walki w sądzie tylko w sprawie takich umów, które dobrze rokują i mają wysokie prawdopodobieństwo uzyskania korzystnego rozstrzygnięcia w sądzie.

Całkowite finansowanie pozwu ma zachęcić niezdecydowanych frankowiczów do podjęcia walki, gdyż w przypadku posiadania klauzur abuzywnych w umowie, sprawa jest zdecydowanie do wygrania!

frankowicze

Oferta GOLD – podsumowanie

Podsumowując – oferta GOLD daje możliwość walki w sądzie frankowiczowi nie posiadającemu wkładu własnego na początku oraz w trakcie trwania procesu w sądzie.

Jedyny koszt jaki musi on ponieść jest to koszt wydania zaświadczenia z banku odnośnie udzielonego kredytu.

Jeśli przegra sprawę w sądzie – co jest bardzo mało prawdopodobne – nie poniesie żadnych kosztów postępowania sądowego, ani własnego, ani swojego przeciwnika – czyli Banku!

Oferta SILVER

Oferta GOLD nie jest jedyną ofertą przygotowaną przez RePlan, z której może skorzystać Frankowicz. Jeżeli z jakiś powodów nie chce on skorzystać z oferty GOLD może zapoznać się z inną formą finansowania pozwu, tj. ofertą SILVER.

W tym przypadku Frankowicz początkowo ponosi część opłat za wynagrodzenie Kancelarii SOBOTA JACHIRA do kwoty 4910 zł za prowadzenie postępowania przeciwko bankowi.   Ponadto Frankowicz musiałby uiścić opłaty sądowe i koszt pełnomocnictwa w wysokości 1034 zł.

Pozostałe koszty wynagrodzenia Kancelarii są finansowane przez RePlan.

W celu uzyskania szczegółówych informacji o tej ofercie prosimy o kontakt z konsultantem RePlan pod nr tel. 22 230 25 07.

W ofercie SILVER inaczej też wygląda końcowe rozliczenie klienta. Korzystny wyrok sądu daje podstawę do rozliczenia na podstawie % od kwoty korzysći zasądzonej na rzecz frankowicza. Natomiast w przypadku przegrania sprawy, klient będzie zobowiazany do poniesienia opłat zasądzonych przez sąd na rzecz banku.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami pod wyżej wskazanym numerem telefonu. Można też wypełnić formularz na stronie głównej i poczekać na kontakt ze strony RePlan. Polecamy też lekturę „Jak rozwiązać problem z kredytem frankowym„?

Frankowiczu pamiętaj! Nie masz nic do stracenia. Skontaktuj się znami w celu dobrania korzystnego dla Ciebie rozwiązania!

 

Inne artykuły

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00