Kredyt frankowy

Replan daje nadzieję wszystkim frankowiczom

Jedyna taka możliwość finansowania sporów w sądzie może pomóc szczególnie tym, których nie stać na złożenie pozwu.

 

Czym jest Replan? Jest to jedyny w skali Polski program dający możliwość finansowania sporów w sądzie zarówno dla frankowiczów jak i osób posiadających polisolokaty. Polega on na całkowitym przejęciu ciężaru opłat z osoby pozywającej bank czy inną instytucję finansową na Replan.pl

Oznacza to mniej więcej tyle, że jeżeli frankowicz chce pozwać bank, może to teraz zrobić nie ponosząc żadnych kosztów, ani na starcie, ani w toku postępowania. Nie płaci, aż do wygrania sprawy w sądzie. Sprawę prowadzą prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA, a Replan finansuje postępowanie.

Replan sfinansuje twój pozew

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty? To proste – należy wypełnić formularz na stronie Replan.pl

Oczywiście, wszystkie zgłoszone do Replan umowy są najpierw analizowane pod kątem możliwości uzyskania korzystnego wyroku sądu. Prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA całkowicie za darmo rozpatrują dokładnie zapisy w każdej nadesłanej umowie.

“Szukamy przede wszystkim klauzuli abuzywnych, czyli tych niedozwolonych, dzięki którym klient ma ogromną szansę na wygranie sprawy w sądzie” – mówi mecenas Jędrzej Jachira, współzałożyciel kancelarii SOBOTA JACHIRA.

Na tej podstawie oceniane jest prawdopodobieństwo uzyskania korzystnego wyroku sądu i dokonywana jest kwalifikacja do programu Replan.

Odzyskaj swoje pieniądze

Odzyskaj swoje pieniądze

Zapłata dopiero po korzystnym wyroku sądu

Chętnych nie brakuje, bo każdego zakwalifikowanego do programu klienta dotyczy ta sama zasada: zapłata dopiero po wygranej w sądzie.

“A co się stanie gdy przegram?” – pytają uczestnicy programu Replan.

”W razie przegranej klient ponosi jedynie koszty sądowe przeciwnej strony” – mówi mecenas Jędrzej Jachira. Za obsługę prawną po naszej stronie nie zapłaci nic – dodaje.

Jednak trzeba wyjaśnić, iż ryzyko przegranej osób zakwalifikowanych do programu Replan jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne.

Fakty mówią same za siebie. Blisko 93% spraw frankowych w sądach wygrywają kredytobiorcy, w tym, jak podaje Związek Banków Polskich, aż 84% spraw jest wygrywana w pierwszej instancji. Banki przegrywają, bo w umowach zawarto niedozwolone zapisy umowne.

Unikalna oferta Replan

Jest to zdecydowanie unikalna oferta na polskim rynku. W każdym innym przypadku, osoba pragnąca pozwać bank jest zobligowana wyłożyć kilka, lub nawet kilkanaście tysięcy złotych, aby nadać bieg sprawie.

“Mamy już blisko 2000 chętnych osób do rozpoczęcia batalii o własne pieniądze. Ludzie wydają się być mocno zdeterminowani, a obecnie panująca trudna sytuacja gospodarcza i dalszy wzrost opłat w gospodarstwach domowych zdaje się przyspieszać ten trend” – mówi mecenas Jędrzej Jachira.

Cóż, trudno się dziwić. Wielu Polaków zmaga się z problemem spłacania kredytu we frankach. Większość źródeł szacuje, iż w 2021 roku jest ich ok. 400 tys. Ich liczba maleje z roku na rok, bo jeszcze w 2018 roku mogło ich być nawet 700 tys. Przy takich liczbach, na pewno każdy wśród rodziny, znajomych, czy sąsiadów ma osobę posiadającą kredyt frankowy.

Wzrosty kursu franka do złotówki spowodowały, iż na koniec 2018 r. w portfelach banków znajdowało się 457,3 tys. kredytów frankowych o łącznej wartości 104,8 mld zł. Wg. danych z Biura Informacji Kredytowej w roku 2021 liczba umów wynosiła 415 tys. na łączną kwotę 94 mld zł – to są naprawdę zawrotne sumy i pokazują skalę problemu.

Najwyższa pora, aby położyć kres tej kredytowej niewoli i zacząć szukać rozwiązań. Frankowicze mogą to zrobić dzięki ofercie replan.pl

Nie ma się co wahać – wystarczy wypełnić formularz i przesłać wymagane dokumenty. Prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA zajmą się resztą.

Inne artykuły

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00