Polisolokaty
Nabór do programu Replan w sprawie polisolokat
Kancelaria SOBOTA JACHIRA i RePlan.pl prężnie działają w sprawie odzyskania pieniędzy z Polisolokat. Klient płaci dopiero po korzystnym wyroku sądu.
W latach 2006–2015 nawet 5 milionów Polaków ulokowało ponad 5 milardów złotych w Ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi (UFK) – potocznie zwane polisolokatami. Dzięki regularnemu oszczędzaniu przez 10 czy 15 lat, ludzie mieli zbudować kapitał i nauczyć się nawyku oszczędzania.
Osoby, które trafiły w ręce dobrych i profesjonalnych Doradców Finansowych lub Agentów Ubezpieczeniowych z pewnością na tym skorzystały. Co jednak z tymi, którzy potracili swoje pieniądze na tzw. opłatach likwidacyjnych?
“Jeszcze nie wszystko stracone. Przede wszystkim należy zgłosić się do programu na www.replan.pl “– mówi mecenas Jędrzej Jachira, współzałożyciel kancelarii SOBOTA JACHIRA.
Jesteśmy pionierem w zakresie dochodzenia roszczeń z polisolokat i kształtowania korzystnego dla konsumentów orzecznictwa sądów. Teraz wspólnie z RePlan.pl wychodzimy naprzeciw tym, których nie stać na poniesienie kosztów sądowych – mówi mecenas Jędrzej Jachira.
Program RePlan zakłada pokrycie za poszkodowanych wszelkich kosztów sądowych, związanych z wszczęciem i prowadzeniem sprawy sądowej lub mediacji, tj. opłat sądowych i wynagrodzenia radcy prawnego lub adwokata.
Wynagrodzenie jest pobierane przez RePlan dopiero po wygranej sprawie.
Co trzeba zrobić, aby dołączyć do programu?
Wystarczy wejść na stronę internetową www.replan.pl i wypełnić formularz. Resztą zajmą się prawnicy z kancelarii SOBOTA JACHIRA.
Jeżeli posiadasz inwestyjną umowę ubezpieczenia na życie, czyli tzw. polisolokatę z którymś z poniższych ubezpieczycieli:
- AXA,
- SKANDIA,
- GENERALI,
- AEGON,
- EUROPA,
- OPEN LIFE
To koniecznie zwróć się do Replan. Całkowicie za darmo ustalimy, czy w Twojej umowie znajdują się niedozwolone klauzule.
Chodzi szczególnie o ustalenie, że klauzule dotyczące pobierania tzw. opłat likwidacyjnych nie są wiążące dla klientów. Podnoszony jest również zarzut nieważności umów, z uwagi na wysokość ubezpieczenia na wypadek śmierci.
Roszczenia w sprawie polisolokat się nie przedawniły
Na korzyść klientów działa również ostatnie orzeczenie w sprawie przedawnienia roszczeń.
Sąd Najwyższy wydał rozstrzygnięcie, z którego wynika, że przedawnienie biegnie od momentu:
(a) gdy konsument dowiedział się o niedozwolonym charakterze postanowienia lub
(b) gdy – rozsądnie rzecz ujmując – powinien dowiedzieć się o niedozwolonym charakterze postanowienia…
Co to właściwie oznacza…?
To, że roszczenia w sprawie polisolokat się nie przedawniły!!!
Konsumenci, którzy w 2009, 2010, 2011, 2012 roku nie wiedzieli, że to są abuzywne (niedozwolone) postanowienia mają nadal szansę zawalczyć o swoje pieniądze!
Roszczenia nie są przedawnione! Skontaktujcie się z replan.pl w tej sprawie!