Kredyt frankowy

Jak rozwiązać problem z kredytem frankowym?

Wysokie raty kredytu Cię dobijają? Niestety. To dopiero początek. Eksperci finansowi przewidują wzrost stóp procentowych nawet do poziomu 6.5% jeszcze w 2022 roku. Replan ma na to jednak radę…

Jeżeli przy obecnych stopach procentowych twój kredyt stał się problematyczny, to pomyśl co będzie za kilka miesięcy…

W ostatnich dniach marca pojawiły się najnowsze doniesienia ekspertów finansowych z ING banku, którzy twierdzą iż nadchodzą ciężkie czasy dla kredytobiorców. Oprocentowanie ma wzrosnąć do 6.5 procent jeszcze w 2022 roku, natomiast w kolejnych latach pojawiają się szacunki mówiące o stopach procentowych sięgających nawet 10%!

stopy procentowe

Twierdzisz, że to nie możliwe…? Cóż, może przekona cię fakt, iż w ostatnim czasie, tj. od października 2021 główna stopa procentowa wzrosła z 0,1 % do 3.5% … I na tym nie poprzestano! Od 7 kwietnia stopy procentowe kształtują się następująco:

  • referencyjna: 4,50 % w skali rocznej (poprzednio 3,50 proc.),
  • lombardowa: 5 % w skali rocznej (poprzednio 4,00 proc.),
  • depozytowa: 4 % w skali rocznej (poprzednio 3 proc.).

Wysokie raty kredytu to nie jest chwilowe…

Twój problem z wysokimi ratami kredytu to nie jest chwilowy problem! To dopiero początek problemów, a wysoki WIBOR sprawia, iż nie opłaca Ci się przewalutować kredytu CHF na złotówki.

Co zatem możesz zrobić?

Możesz skorzystać z usług RePlan i całkowicie za darmo wykonać analizę swojej umowy i sprawdzić ile pieniędzy odzyskasz z banku.

Kalkulacje RePlan nie są szacunkowe, a wykonywane na podstawie danych przekazanych przez Ciebie. Gdy wypełnisz krótki formularz na naszej stronie, otrzymasz via e-mail linka do uzupełnienia dokumentów wymaganych do darmowej analizy umowy kredytu.

Jeżeli nie masz do tego głowy – zadzwoń do nas – wypełnimy formularz razem z Tobą! Po przesłaniu wszystkich dokumentów zrobimy dla Ciebie bezpłatną analizę z podaniem kwoty którą możesz uzyskać od banku! 

Masz teraz naprawdę dobry czas na to, aby pozbyć się problemu z kredytem frankowym. 

Przy czym, co bardzo ważne – z RePlan nie musisz martwić się o opłaty wstępne. Oczywiście, możesz z nami ustalić z jakiej oferty chcesz skorzystać, lecz wiedz, że masz możliwość złożenia pozwu do sądu nie płacąc ani złotówki. 

Rozliczenie z RePlan nastąpi, gdy wygramy dla Ciebie sprawę w sądzie! Kwota wynagrodzenia RePlan zależy od kwoty kredytu oraz wariantu umowy na jaki się zdecydujesz. Otrzymasz od nas konkretne wyliczenia po wypełnieniu formularza.

Druga oferta zakłada częściowe pokrycie kosztów przez klienta na początku procesu, jednak tzw. success fee, czyli innymi słowy wynagrodzenie za sukces w sądzie wynosi 8%!

Replan współpracuje z kancelarią SOBOTA JACHIRA

RePlan nawiązał współpracę z kancelarią prawną SOBOTA JACHIRA z Warszawy w zakresie obsługi pozwów frankowych. Zgłoś się do nas, a otrzymasz obszerne informacje dotyczące Twojej sprawy. Ocenimy również Twoje szanse na wygraną w sądzie. 

 

Zyskasz również dostęp do darmowych webinarów organizowanych dla naszych klientów, podczas których eksperci SOBOTA JACHIRA odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania.

Zapewnimy Ci całkowitą obsługę prawną, zdejmiemy ciężar z jakim się borykasz co dnia. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz i dostarczyć nam wszelkie wymagane dokumenty.

Złóż pozew z RePlan i SOBOTA JACHIRA

Prawdopodobnie do tej pory kredyt frankowy nie był dla ciebie aż tak uciążliwy, jednak teraz jest ostatni dobry moment na to, aby pozbyć się tego problemu…

Wiesz już z mediów, że zostałeś prawdopodobnie oszukany, a w Twojej umowie najpewniej znajdują się klauzule abuzywne. Nic z tym nie robiłeś bo nie masz czasu się tym zajmować, bo masz 1000 różnych spraw na głowie i po prostu nie masz już na to siły…

STOP! Takie myślenie do niczego cię nie doprowadzi! 

Musisz wiedzieć, że możesz skutecznie zawalczyć o swoje pieniądze i święty spokój. Zgłoś się do RePlan! Zajmiemy się Twoją sprawą kompleksowo, a nasza unikalna oferta na rynku pozwoli Ci stanąć do walki w sądzie nie ponosząc przy tym żadnych opłat wstępnych.

Sprawdź sam. Teraz! Wypełnij formularz.

 

Inne artykuły

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00