Odzyskaj swoje pieniądzez kredytów frankowych.

Działaj bez kosztów i opłat początkowych.
Płacisz nam po wygranej sprawie

Zgłoś roszczenie

O programie RePlan

Program finansowania postępowań dla konsumentów posiadających umowy frankowe oraz poszkodowanych przez polisolokaty. Każda sprawa, która do nas trafi będzie poddana bezpłatnej analizie. Nie ma opłat i kosztów początkowych, zatem nie ma konieczności dysponowania kapitałem na prawników i postępowanie sądowe.

Odzyskaj swoje pieniądze!Każdy, kto ma kredyt frankowy lub stracił oszczędności z polisokolaty może zawalczyć o odzyskanie swoich pieniędzy. W RePlan sfinansujemy Twoją sprawę, zapłacisz nam dopiero po wygranej. Dzięki zaawansowanym kalkulatorom wyliczymy wartość Twojego roszczenia. Kwota wynagrodzenia będzie określona w całości, zanim podejmiesz decyzję o złożeniu roszczenia z RePlan.

Zero kosztów początkowych

Szybka weryfikacja zgłoszenia

Bezpieczeństwo Twoich danych

Wyłącznym partnerem programu RePlan jest kancelaria prawnicza
SOBOTA JACHIRA.

9000

Dzięki kancelarii SOBOTA JACHIRA już ponad 9000 poszkodowanych odzyskało utracone oszczędności. Partnerem programu RePlan jest kancelaria prawna SOBOTA JACHIRA.

„Nasza kancelaria powstała pod koniec 2016 roku. Od początku skupiliśmy się przede wszystkim na propagowaniu zasadności roszczeń Frankowiczów i ich reprezentacji przed sądami. W ciągu kilku lat uzyskaliśmy kilkaset korzystnych wyroków. Braliśmy również udział w przełomowych dla Frankowiczów rozstrzygnięciach. Aktualnie kancelarię tworzy szeroki zespół ekspertów, dzięki czemu możemy świadczyć usługi z wielu innych zakresów prawa, m.in. karnego, rodzinnego, czy spadkowego.”

dr Adam Sobota

Twoje kroki do odzyskania roszczenia

Wniosek

Składasz prosty wniosek przez

formularz
Kwalifikacja

Od razu dostajesz wstępną informację, czy możemy poprowadzić Twoją sprawę.

Dokumentacja

Jeżeli nie załączyłeś wszystkich wymaganych dokumentów, resztę możesz nam dosłać w późniejszym terminie

Weryfikacja wniosku

W ciągu 4 dni roboczych dokładnie sprawdzimy Twój wniosek.

Umowa i realizacja

Po otrzymaniu podpisanej umowy rozpoczynamy proces odzyskania Twoich pieniędzy.

Wynagrodzenie zapłacisz nam tylko wtedy, gdy Twoja sprawa zakończy się sukcesem.

RePlan to dla Ciebie:

  • Zero opłat przed i w trakcie procesuZapłacisz nam dopiero po wygranej sprawie.
  • Przejrzyste zasady współpracyWszystkie informacje dotyczące Twojej sprawy otrzymasz po bezpłatnej analizie. Wysokość wynagrodzenia RePlan za wygraną sprawę jest wyliczana przed rozpoczęciem postępowania i przed Twoją decyzją o dochodzeniu swojego roszczenia z RePlan.
  • Doświadczenie i skutecznośćWyłącznym partnerem prawnym programu jest renomowana kancelaria prawna SOBOTA JACHIRA, która wygrała sprawy dla tysięcy konsumentów.
  • Oszczędność czasu i nerwówTwój udział w postępowaniu ograniczony jest do minimum, zgłoszenia dokonujesz online, a status sprawy możesz śledzić bezpośrednio w serwisie replan.pl bez konieczności kontaktu osobistego z kancelarią.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Wkrótce otrzymają Państwo e-mail
z dalszymi informacjami.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym konsultantem.

Koszt połączenia zgodny z taryfą Twojego operatora.

+48 22 167 86 00